Czosnek granulowany 1 kg Prymat Gastroline X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 46383_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czosnek ma charakterystyczny ostry smak i intensywny zapach. Jest nieodzownym składnikiem marynat i idealnym dodatkiem do zup, sosów i warzyw. Doskonale podkreśla także smak kiełbas oraz wędlin i pasztetów.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Czosnek |
| Przeznaczenie | zupy, sosy, warzywa, kiełbasa, wędlina, pasztet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Składniki | czosnek granulowany |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: