'Czerwone Wino Carlo Rossi California Red 12 % 750ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 41788_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Carlo Rossi Red to łagodne, półwytrawne, czerwone wino o bogatym, zbalansowanym smaku. Jego wyjątkowy charakter jest efektem mistrzowskiego połączenia pasji tworzenia wina i najlepszych odmian winogron dojrzewających w słonecznej Kalifornii. Carlo Rossi Red można pić do posiłku, z przyjaciółmi lub po prostu tak, jak masz na to ochotę. Podawać w temperaturze pokojowej.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Serwowanie | Aperitif, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,19 kg |
| Region pochodzenia | USA |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 60 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: