'Czarny Bocian Globetrotter 35% 500ML X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 410570_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Likier ziołowy sporządzony na bazie oryginalnej receptury z wykorzystaniem ziół i korzeni. Inspirowany dalekimi wyprawami, zyskał uznanie nie tylko wśród podróżników.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Korzenno-ziołowy |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,96 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polmos bielsko-biała s.a ulica i numer: karpacka 11 kod pocztowy i miasto: 43-316 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: