Coffeeta Zabielacz do kawy w proszku MV 301 1000 g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 177539_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Coffeeta to produkty na bazie mleka używane jako dodatek w napojach kawowych i czekoladowych. Zastosowanie produktów Coffeeta zapewnia doskonałe walory estetyczne połączone z wyjątkowym, mlecznym smakiem. Doskonałe do napojów typu cappuccino i latte. Rekomendowana gramatura na kubek 180ml to 6-7 g.
Parametry produktu
| Rodzaj | W proszku, Zabielacz |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 32,5 % |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Syrop glukozowy, całkowicie utwardzony tłuszcz kokosowy (27,6%), białka mleka, stabilizatory: e 340 i e 452, emulgatory: e 471 i e 472e, substancja przeciwzbrylająca e 341, barwnik: karoteny produkt może zawierać: soję, gluten i seler |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 523 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2187 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: