'Clan Campbell Honey 30% 0,7L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 325110_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Whisky Clan Campbell to kultowa szkocka whisky, która nosi nazwę jednego z najstarszych i najbardziej znanych szkockich rodów.
Klanu Campbell.
Klan ten od wieków od zamieszkuje szkocki obszar Highlands. Natura tego regionu oferuje najlepsze składniki do stworzenia whisky. Clan Campbell to whisky o bursztynowo złotej barwie, wytwarzana zgodnie z prawdziwą szkocką tradycją. Charakteryzuje się zbalansowanym smakiem z nutami wanilii i miodu oraz łagodnym finiszem, który jest efektem leżakowania naszej whisky w dębowych beczkach po Bourbonie.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania, Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Miodowy |
| Zawartość alkoholu | 30 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stock polska sp. z o.o ulica i numer: spółdzielcza 6 kod pocztowy i miasto: 20-402 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 208 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 867 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 260 kJ |
| Wielkość porcji | 30 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 23,3 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: