Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 719207_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cieciorka, inaczej ciecierzyca lub włoski groch, to prawdziwa królowa kuchni śródziemnomorskiej. Podawana z sosem pomidorowym doskonale pasuje do owoców morza, w szczególności muli. Znana również na Bliskim Wschodzie, gdzie jest podstawą diety. Przyrządzone z niej hummus i falafele smakują wybornie, szczególnie z chlebem pita! Poza tym, że jest skarbnicą białka, w sporych ilościach posiada inne składniki, które sprzyjają odchudzaniu, obniżają ciśnienie krwi i poziom cholesterolu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | cieciorka, woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja, sterylizacja |
| Pojemność | 400 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 28 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 168 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 591 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 709 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: