Ciecierzyca 2kg Kotliński Gastro X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 58933_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Gotowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ciecierzyca |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Składniki | Ciecierzyca, woda, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,6 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,03 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego KOTLIN Sp z o.o.Ulica i numer: Poznańska 42Kod pocztowy i miasto: 63-220 Kotlin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: