Ciasto Rond'Oro di Primavera Battistero z kremem czekoladowym 400 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 235057_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Oryginalne włoskie ciasto Rond'oro di Primavera z kremem czekoladowym
Parametry produktu
| Typ | Drożdżowe, Ciasto z kremem |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Maka pszenna, nadzienie czekoladowe pasteryzowane 17,5% [syrop glukozowy, woda, cukier, czekolada 8% (cukier, kakao w proszku, masło kakaowe), dekstroza, olej słonecznikowy, mleko w proszku odtłuszczone, alkohol, aromaty, substancja żelująca: pektyna; substancja konserwująca: sorbinian potasu; sól], cukier, margaryna [tłuszcze roślinne (palmowy), woda], zakwas 5,5% (mąka pszenna, woda), napój alkoholowy 5% (syrop glukozowy, woda, alkohol 7%), żółtka jaj, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; sól, masło, mleko w proszku odtłuszczone, aromaty. posypka z cukru pudru 2,5% - składniki: cukier 97%, skrobia pszenna, aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 374 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1571 kJ |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: