Ciasto Ramo di Primavera Batisttero z kremem o smaku pistacjowym 750 g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 218353_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Oryginalne włoskie ciasto Rami do Primavera pistachio
Parametry produktu
| Typ | Ciasto z kremem, Drożdżowe |
|---|---|
| Smak | Słodki |
| Zawartość netto | 750 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Mąka pszenna, pasteryzowany krem pistacjowy 20% (cukier, syrop glukozowy, woda, olej słonecznikowy, pasta pistacjowa 5%, odtłuszczone mleko w proszku, alkohol, substancja zagęszczająca: pektyna; sól, aromaty, substancja konserwująca: sorbinian potasu; koncentrat z marchwi, dyni i spiruliny), cukier, margaryna (olej palmowy, woda), zakwas 6% (mąka pszenna, woda), żółtko jaj, polewa kakaowa 3% (cukier, tłuszcz roślinny całkowicie uwodorniony (z ziaren palmowych), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 16%, emulgator: lecytyny; aromat), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, masło, mleko w proszku odtłuszczone, aromaty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 383 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1605 kJ |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 26 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: