Chupa Chups Lizaki Graffiti Torebka 120g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 562771_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
lizaki barwiące język - torebka 10 szt.
Parametry produktu
| Typ | Lizaki |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 120 g |
| Składniki | Składniki : cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (3%)* (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (koszenila, kurkumina, węgiel roślinny). * Nie użyto dla smaku cola. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1647 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 79 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: