Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 822987_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pieczywo pita jest wstępnie wypieczone. Po podgrzaniu świetnie nadaje się do dań kuchni arabskiej i greckiej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | mąka pszenna, woda, drożdże, sól, gluten pszenny, olej rzepakowy, substancja zagęszczająca: guma guar, substancja konserwująca: propionian wapnia, cukier. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 320 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Denis Foods Ulica i numer: R. Chomicza 13i Kod pocztowy i miasto: 55-080 Nowa Wieś Wrocławska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 260 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1103 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: