Chipsletten Zielona Cebulka 100G X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 526569_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lekki, pyszny smak z dodatkiem prawdziwych, suszonych kawałków szczypiorku, które doskonale komponuje się ze smakiem cebulowym.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Cebulowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych propor- cjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), cebula w proszku, sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), cukier, szczypiorek, dekstroza, odtłuszczone mleko w proszku, ser w proszku, aromat, emul- gator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 511 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2136 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: