Cheetos Cheese o smaku sera 85g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 566194_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chrupki kukurydziane o smaku sera
Parametry produktu
| Smak | Serowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 85 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza kukurydziana 66%, olej roślinny rzepakowy, preparat aromatyzujący [serwatka z mleka, sól, glukoza,wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy), aromaty (zawierają mleko, soje), maltodekstryna, barwnik (ekstrakt z papryki)]. produkt może zawierać orzechy arachidowe |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 524 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2185 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: