Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 350818-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający, Miękki, Pleśniowy |
| Smak | |
| Składniki | mleko i śmietanka z mleka koziego, sól, kultury mleczarskie, podpuszczka |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o.Ulica i numer: Milewskiego 11Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: