Chateau Fonfroide Bordeaux, wino gronowe, białe, wytrawne 0,75l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 676469_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Château Fonfroide Bordeaux to wytrawne białe wino pochodzące z serca najlepszego winiarskiego regionu Francji. Jest połączeniem trzech klasycznych odmian winogron: Semillon, Muscadelle oraz Sauvignon, o intensywnym, zrównoważonym charakterze. W bukiecie dominują dojrzałe owoce czarnej porzeczki i cytrusów, z nutą białych kwiatów. Na finiszu aksamitnie świeże, soczyste, z akcentami brzoskwini i grejpfruta.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Szczep | Muscadelle, Semillon, Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Ryby z grilla, Owoce morza, Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Region pochodzenia | Bordeaux |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: