Cebulka smażona 1 kg HELCOM X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 42106_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Niezastąpiony dodatek do hamburgerów, hot-dogów, zapiekanek, wypieków i dań gotowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smażone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Cebula |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Składniki | cebula 75%, olej palmowy, mąka pszenna, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 37 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 561 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 558 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2321 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2322 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 1,33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: