Cava Monistrol Guarda Brut, wino musujące , białe wytrawne 750ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 545035_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cava Monistrol to doskonale wyważone wino musujące, które zachwyca harmonijną równowagą pomiędzy aromatycznymi nutami owoców a subtelną kwasowością. Delikatne aromaty jabłka, cytrusów i gruszki, przeplatane subtelnymi akcentami pieczywa i migdałów - efekt tradycyjnej metody musowania. Świeże, czyste i rześkie o finezyjnej strukturze bąbelków, które dodają lekkości i elegancji. Doskonale pasuje do owoców morza, sałatek z cytrusami i lekkich deserów. Świetne zarówno jako aperitif, jak i do wyjątkowych toastów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Cava (Spumante Cava) |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Ryby, Drób |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,55 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Katalonia |
| Temperatura serwowania | 6 - 8 °C |
| Winnica | Marques de monistrol |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jnt group s.a sp.k ulica i numer: sienkiewicza 68 kod pocztowy i miasto: 95-082 dobroń pl |
| Krótki opis marketingowy | Białe wytrawne wino , musujące. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
| Składniki | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: