Cadbury Baton Picnic 48,4 g X36
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 470652_wielopak_36
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Batoniki Picnic to kultowe połączenie ciągnącego karmelu, chrupiących orzeszków ziemnych i soczystych, suszonych winogron, pokrytych warstwą mlecznej czekolady Cadbury!
Jedni pamiętają go jeszcze z dzieciństwa, innych na pewno porwie swoim słodkim smakiem i bogactwem tekstur!
Parametry produktu
| Typ | Baton czekoladowy |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Bakalie |
| Zawartość netto | 48,4 g |
| Składniki | Cukier, orzeszki ziemne, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, mąka pszenna (z dodatkiem wapnia, żelaza, niacyny, tiaminy), rodzynki, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, permeat serwatkowy (z mleka), serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory (e442, lecytyny słonecznikowe, e471, e476, lecytyny sojowe), sól,olej rzepakowy, substancja przeciwzbrylająca (e170), aromaty, ekstrakt słodu jęczmiennego, substancja spulchniająca (e503). oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać orzechy oraz jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 481 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 233 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 975 kJ |
| Wielkość porcji | 48,4 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: