Bułki hamburgerowe bezglutenowe 130g Bezgluten X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 367120_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Smak burgera bez kompromisów! Delikatne i puszyste, stworzone specjalnie dla osób na diecie bezglutenowej. Świetnie sprawdzają się na grilla, do lunchboxa i domowych fast foodów. Idealny wybór na szybki i smaczny posiłek – bez glutenu!
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Skrobia kukurydziana 38 %, woda, mąka 18 % (ryżowa, słonecznikowa), nasiona sezamu 4,6 %, olej roślinny (rzepakowy), drożdże, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa, hydroksypropylometyloceluloza; cukier, białko grochu, sól, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; błonnik z babki jajowatej (plantago ovata), glukoza, substancja konserwująca: propionian wapnia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-006 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 283 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1193 kJ |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość błonnika | 3,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: