Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 508463_wielopak_7
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bułeczki mleczne to pyszne słodkie bułeczki, które podbijają serca Polaków, jak również inne kraje Europy. Mogą być podane z masłem, konfiturami, różnego rodzaju słodkimi kremami kanapkowymi, jak również w wersji podstawowej. Są świetną alternatywą na drugie śniadanie, mogą również stanowić przekąskę w szkole, pracy jak i w domu. Produkowane są z najwyższej jakości składników, na bazie unikalnej receptury i wypracowanej przez lata technologii, przez co ich smak pozostaje wciąż niepowtarzalny.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 400 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna (50%), odtworzone mleko odtłuszczone (31%), cukier, masa jajowa, olej rzepakowy, drożdże, sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), aromat, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stearoilomleczan sodu; substancja zagęszczająca: karboksymetyloceluloza. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dan Cake Polonia Sp z o.o. Ulica i numer: Transportowców 15 Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1472 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 350 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: