Bułka tarta typu japońskiego Panko 1000 g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 336650_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bułka tarta typu japońskiego, do kurczaka, ryb, sznycli wieprzowych, owoców morza, krokietów, warzyw i serów.
Bez dodatku chemicznych środków konserwujących. Bez drożdży, bez soli. Absorbuje minimalną ilość tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Panko-do kuchni japońskiej |
|---|---|
| Składniki | Mąka pszenna, woda. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 335 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1420 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0,96 g |
| Zawartość węglowodanów | 69,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: