Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 708834_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bułeczki mleczne idealnie nadają się na pyszne śniadanie wraz z Twoim ulubionym dodatkiem: dżemem, nutellą lub twarożkiem. Produkt wytworzony zgodnie z francuską recepturą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Brioszka |
| Składniki | mąka pszenna (52%), mleko odtłuszczone otrzymane z mleka w proszku (24%), cukier, tłuszcz palmowy, jaja, drożdże, emulgatory (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem acetylo- lub diacetylowinowym), sól, modyfikowana skrobia kukurydziana, aromaty (zawiera alkohol), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Denis Foods Ulica i numer: R. Chomicza 13i Kod pocztowy i miasto: 55-080 Nowa Wieś Wrocławska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 52 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1535 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: