'Browar Amber piwo Amber Lager puszka 500 ml X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 416388_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Amber to pasteryzowane piwo typu lager, o wysokim ekstrakcie słodu, dzięki któremu ma bogaty, głęboki i wyrazisty smak. Powstaje metodą warzenia wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu, polodowcowej wody z własnych ujęć oraz drożdży z własnej stacji propagacji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Lager, Pełne |
|---|---|
| Smak podstawowy | , Klasyczny (classic), Słodowy |
| Zawartość alkoholu | 5,7 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Skład | Woda z własnych ujęć głębinowych, słód jęczmienny, chmiel, drożdże dolnej fermentacji z własnej stacji propagacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar amber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: gregorkiewicza 1 kod pocztowy i miasto: 83-050 bielkówko pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Taca |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: