'Brandy Torres 10YO 38% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 384057_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Torres 10 należy do najlepiej sprzedających się hiszpańskich brandy. Do jej produkcji używane są wyłącznie katalońskie odmiany winogron. O jej najwyższej jakości stanowi podwójna destylacja oraz co najmniej dziesięcioletni cykl dojrzewania z wykorzystaniem , hiszpańskiej metody „solera”. W smaku można odkryć aromat palonej kawy z nutą gorzkiej czekolady. Długo pozostaje na podniebieniu, na końcu ujawniając aromatyczne odcienie dębu.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy gronowa (eau-de-vie de vin) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak - ogólnie | Czekoladowy, Kawowy, Winogronowy |
| Serwowanie | Aperitif, Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: