'Brandy Budafok 36% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 552175_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Budafok 0,7 L
Brandy
0,7 L; alc. 36 % obj.
Budafok powstaje na bazie starannie dobranej kompozycji destylatów winnych. Wykorzystywane są 3 oraz więcej letnie destylaty winne. Swój niepowtarazalny aromat, barwę i smak Budafok zawdzięcza leżakowaniu destylatów w beczkach dębowych. Podawać w tempoeraturze pokojowej dla ukoronowanie posiłków i relaksu.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy gronowa (eau-de-vie de vin) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość alkoholu | 36 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Temperatura przechowywania min - max | -5 - 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: