Bracia Sadownicy sok tłoczony 750 ml jabłko z cytryną X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 916272_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
mętny, słodki, sok tłoczony z polskich jabłek i wiśni. Dzięki tłoczeniu na zimno sok zachowuje cenne wartości odżywcze.
Parametry produktu
| Pojemność | 750 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Składniki | Sok tłoczony (z jabłek 95%, z cytryny 5%), witamina C. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bracia Sadownicy SP. Z O.O. Ulica i numer: Śmiłowice 14 Kod pocztowy i miasto: 87-850 Choceń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Najlepiej smakuje schłodzony w temepraturze 2-8 stopni C. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 172 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 6 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 7,5 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: