Bonduelle Pieczarki marynowane 280g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 722475_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyśmienite pieczarki marynowane Bonduelle to doskonała przekąska przygotowana według receptury. Stanowi ozdobę każdego talerza oraz urozmaicenie posiłków. Świetny dodatek do sałatek, koreczków, galaret.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pieczarki |
| Zawartość netto | 280 g |
| Składniki | Pieczarki 59%, woda, ocet spirytusowy 6,5%, cukier, sól, warzywa i przyprawy suszone (marchew 0,2%, cebula 0,2%, gorczyca 0,2%, pieprz czarny 0,05%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 165 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Pojemność | 314 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 155 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: