Opis szczegółowy
Młoda Marchewka Ekstradrobna od Bonduelle to idealna przekąska dla dzieci i dorosłych. Pyszna, soczyście pomarańczowa charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika, oraz stanowi idealne źródło Witaminy A. Świetnie sprawdzi się także jako dodatek do dań, w sałatkach czy w zupach.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
| Skład podstawowy | Marchew |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Młoda marchewka, woda, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 265 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 98 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |