Big-Active herbatka owocowa Red Fruits truskawka, granat, liczi, jagody goji + guarana 20 torebek x 2,25g/45g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 857312_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbatka owocowo-ziołowa z mieszanką owoców egzotycznych, aromatyzowana, ekspresowa.
Pachnące pełnią lata słodkie truskawki dopełnia słodka, egzotyczna nuta liczi.
Intrygujący smak kwaskowatych jagód goji podkreśla słodycz wytwornego granatu. Temperamentu herbatce dodaje energetyczna guarana. Każdy łyk tego egzotycznie smakującego naparu to doskonały sposób na pełen energii poranek lub dopełnienie pełnego słodyczy deseru.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Owocowa, Ziołowa |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 45 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | Kwiat hibiskusa, owoc aronii, jabłko, owoc dzikiej róży, korzeń buraka, aromaty, liść truskawki, płatki róży, nasiona guarany (1%), nasiona granatu (1%), owoc truskawki (0,5%), suszony sok z owoców goji (0,5%), suszony sok z liczi (0,5%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 7 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 13 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: