Bifix Kompozycja 6 Smaków herbatek owocowych Ekspresowych 30x2g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 364087
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyselekcjonowane owoce najwyższej jakości, pochodzące z własnych plantacji producenta, tworzą serię herbatek owocowych Bi fix. Specjalnie dobrane mieszanki owoców umieszczone w wysokogatunkowej bibule zamkniętej w hermetyczną kopertę, to propozycja dla wymagających koneserów, poszukujących najlepszych herbatek owocowych.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Owoce żurawiny, kwiat hibiskusa, owoce aronii, owoce czarnej porzeczki, jabłko, aromaty, zagęszczony sok z aronii, regulator kwasowości- kwas cytrynowy; owoce maliny, kwiat hibiskusa, owoce aronii, jabłko, owoce czarnej porzeczki, korzeń lukrecji, aromaty, zagęszczony sok z aronii, regulator kwasowości - kwas cytrynowy; owoce dzikiej róży, kwiat hibiskusa, jabłko, owoce aronii, aromaty, zagęszczony sok z aronii, regulator kwasowości - kwas cytrynowy; kwiat hibiskusa, owoce poziomki, owoce aronii, owoce czarnej porzeczki, jabłko, aromat, korzeń lukrecji, zagęszczony sok z aronii, regulator kwasowości -kwas cytrynowy; owoce wiśni, kwiat hibiskusa, owoce aronii, jabłko, aromaty, owoce czarnej porzeczki, zagęszczony sok z aronii, regulator kwasowości -kwas cytrynowy; jabłko, owoce aronii, kwiat hibiskusa, owoce czarnej porzeczki, owoce maliny, aromaty, zagęszczony sok z aronii, korzeń lukrecji, skórka cytryny, skórka pomarańczy, regulator kwasowości -kwas cytrynowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 810 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera lukrecję | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: