Bifix Kompozycja 6 Smaków Herbat Czarnych Ekspresowych 30x2g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 484256
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Z myślą o osobach ceniących sobie oryginalny smak i aromat herbat czarnych, firma BiFIX przygotowała wyjątkową propozycję. Jest nią „herbaciana szkatułka” – pudełeczko, w którym znajdziemy aż 6 różnych herbat czarnych. Czarna herbata jest najbardziej znaną ze wszystkich herbat. Poddawana jest procesowi pełnej fermentacji. W zależności od regionu, w jakim jest produkowana, poddaje się ją różnym metodom obróbki. Z wyselekcjonowanych liści herbacianych, pochodzących z najlepszych plantacji, powstają nasze herbaty czarne aromatyzowane.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | czarna |
| Smak | naturalny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie, Sri Lanka, Chiny |
| Zawartość netto | 60 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna ceylon, czarna assam, czarna yunnan, czarna earl grey, czarna z cytryną, czarna english breakfast |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 810 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: