'Biały Bocian Pina Colada 16% 500ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 892025_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 16 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Aksamitny, Ananasowy, Kokosowy |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,99 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: POLMOS Bielsko-Biała S.AUlica i numer: Karpacka 11Kod pocztowy i miasto: 43-316 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: