'Beronia Verdejo do Rueda 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 394669_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
RUEDA Denominacion de Origen – apelacja położona na terenie prowincji Castilla y Leon,w dolinie rzeki Duero, jest jedną z niewielu w Europie specjalizujących się w produkcji win białych. Jest znana na całym świecie z produkcji doskonałych win z lokalnej odmiany białych winogron o nazwie Verdejo. Niezwykle dynamicznie rosnąca popularność win z tego regionu oraz absolutnie doskonała jakość skłoniła firmę Gonzalez-Byass do ich produkcji pod swoja flagową marką Beronia - słynną przede wszystkim z produkcji wielokrotnie nagradzanych win typu Rioja. Jest to najnowsze wino w asortymencie tej firmy i jedno z najmodniejszych ostatnio win hiszpańskich.
Hiszańskie, białe wytrawne wino gronowe z regionu Rueda. Wino o jasnożółtej barwie z zielonymi refleksami, intensywnym aromacie dojrzałych owoców i aromatycznych ziół z kwiatowymi akcentami, nuta kopru włoskiego i świeżo ściętej trawy. Wino o pełnym owocowym smaku, zrównoważonej kwasowości i goryczce charakterystycznej dla winogron odmiany Verdejo.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Verdejo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Ryby, Sery, Potrawy mięsne, Makarony |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Region pochodzenia | Rueda |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 8 - 12 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: premium distillers sp. z o.o. ulica i numer: ludna 2 kod pocztowy i miasto: 00-406 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: