Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 220951_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czerwone, wytrawne wino hiszpańskie, starzone przez okres 12 miesięcy w beczkach z amerykańskiego i francuskiego dębu. Doskonale zbalansowane wino o bukiecie wanilii,
wzbogaconym akcentami dzikich owoców ( jeżyn i malin) oraz wiśni. Rubinowy kolor. Smak zdominowany przez maliny i wanilię, dopełniony nutą zielonych przypraw oraz przypieczonych tostów.
podawać w temp. 16 ° c. Doskonałe do potraw z mięs i makaronów oraz dań na bazie roślin strączkowych.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tempranillo, Garnacha, Mazuelo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Czerwone mięso, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Region pochodzenia | Rioja |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: premium distillers sp. z o.o. ulica i numer: ludna 2 kod pocztowy i miasto: 00-406 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: