Benus Tortillas XXL Placki pszenne - wraps 720 g (60 g x 12 szt.) X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 109493_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Placki pszenne Benus to idealna baza do wielu potraw. Stanowi dobry pomysł na oryginalne i jednocześnie łatwe w przygotowaniu danie.
Przed spożyciem produkt można podgrzać na patelni lub w kuchence mikrofalowej. Wypełnić nadzieniem wg uznania - można serwować z mięsem, warzywami, sałatą lub serem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Tortilla |
| Składniki | mąka pszenna (60%), woda, rafinowany olej rzepakowy, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna; mieszanka wypiekowa (glukoza, sól, substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; stabilizator: guma ksantanowa; substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu). Produkt może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 720 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,73 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2024-11-18 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: benus sp. z o. o. ulica i numer: marcelińska 92 kod pocztowy i miasto: 60-324 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Placki pszenne Benus to idealna baza do wielu potraw. Stanowi dobry pomysł na oryginalne i jednocześnie łatwe w przygotowaniu danie. Przed spożyciem produkt można podgrzać na patelni lub w kuchence mikrofalowej. Wypełnić nadzieniem wg uznania - można serwować z mięsem, warzywami, sałatą lub serem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed gwałtowanymi zmianami temperatury i bezpośrednim nasłonecznieniem. Po otwarciu przechowywać w warunkach otoczenia w opakowaniu szczelnie zabezpieczonym przed dostępem powietrza i światła, spożyć w ciągu 7 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem produkt można podgrzać obustronnie na średnio nagrzanej patelni lub w kuchence mikrofalowej na średnim poziomie mocy (ok. 650 W) 5-15 sek. w zależności od preferencji stopnia ogrzania i podpieczenia produktu. Aby ułatwić oddzielenie się placków, przed otwarciem opakowania zalecamy wygiąć produkt w obie strony, następnie obrócić o 90 stopni i powtórzyć czynność. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 296,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1249,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: