Becky's Pieczywo truflowe 150g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 348944_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pieczywo truflowe 150 g
Parametry produktu
| Smak | Słony |
|---|---|
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Składniki | Chleb tostowy z czarną truflą. składniki: mąka pszenna, wysokooleinowy olej słonecznikowy, przyprawy [syrop glukozowy, sól, sproszkowane grzyby (boletus luteus), przyprawy, 0,01% sproszkowanych czarnych trufli (tuber indicum), aromat], drożdże, sól, cukier. może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, soi, mleka, gorczycy, nasion sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 517 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2160 kJ |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: