Bebilon Advance Pronutra 1 Mleko początkowe od urodzenia 1000g (2x500g) X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 246876_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Dla dzieci w wieku | Początkowe |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy GOS z mleka (9,0%), olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentratserwatki z mleka, olej słonecznikowy, białka mleka, fruktooligosacharydy FOS (0,6%), olej rybi, potas, wapń, olej z Mortierella alpina, magnez, chlorek choliny, sód, witamina C, emulgator (lecytyny z soi), inozytol, L-tryptofan, żelazo, cynk, L-karnityna, przeciwutleniacz (palmitynian L-askorbylu), kwas pantotenowy, niacyna, miedź, witamina E, witamina A, tiamina, ryboflawina, witamina B6, jod, kwas foliowy, witamina K, selen, mangan, witamina D, biotyna, witamina B12 |
| Smak | Mleczny |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: