Baton Dubai chocolate 30g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 286688_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bolci Dubai czekoladowy baton z kremem pistacjowym, kawałkami pistacji i chrupiącym ciastem Kadayif oblany mleczną czekoladą 30g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem, Pistacje, W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Cukier, pistacje (13%), mleko pełne w proszku (13%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), masło kakaowe, serwatka w proszku (mleko) 7,4%, masa kakaowa, pieczony kadayif (3,2%) [mąka pszenna, woda, sól], emulgator [lecytyna słonecznikowa, polirycynooleinian poliglicerolu], aromat: wanilina. może zawierać orzechy, składniki jaj, soję, orzechy ziemne i sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 576 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt do bezpośredniego spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Brak - produkt do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 547 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2290 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: