'Barefoot Moscato 750ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 695779_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Słodkie, orzeźwiające wino białe o wyrazistym bukiecie owoców cytrusowych z nutą soczystych brzoskwiń i moreli. Idealne do pikantnej kuchni azjatyckiej, deserów, owoców, łagodnych serów oraz jako orzeźwiający aperitif. Moscato charakteryzuje się wyjątkowym słodkim smakiem, sprawiając, że jest to jeden z najszybciej rosnących rodzajów wina na świecie. Podawać schłodzone.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Moscato |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Sery, Owoce |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 9 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Region pochodzenia | Usa |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 100 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: