Bałtyk Czekolada mleczna Brandy & Coffee 145G X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 353525_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Duża, 145-gramowa czekolada nadziewana, której smak to jedno z najbardziej kultowych połączeń alkoholowo-kawowych na świecie. Nadzienie składa się z dwóch warstw – brandy i kawy zamkniętych w mlecznej czekoladzie. Takie rozwiązanie sprawia, że stopniowo uwalniają się poszczególne nuty smakowe
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Dodatki | Z alkoholem |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku z mleka, miazga kakaowa, , emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat), tłuszcz roślinny (palmowy, shea), cukier, serwatka w proszku z mleka glukoza miazga kakaowa, spirytus 1 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromaty, ekstrakt kawy 0,001%. czekolada mleczna - masa kakaowa min. 36% |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady produkcji cukierniczej " bałtyk" sp. zo.o. ulica i numer: droszyńskiego 8/11 kod pocztowy i miasto: 80-381 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 546 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2280 kJ |
| Wielkość porcji | 145 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: