Balla Stixx Truskawka Veggie 170g X18
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 56845_wielopak_18
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Długie, słodkie i mocno aromatyczne! Żelki HARIBO Balla Stixx Veggie o smaku truskawki to owocowa przyjemność bez końca.
Parametry produktu
| Smak | truskawkowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
| Składniki | Cukier; syrop glukozowo; mąka pszenna; woda; skrobia pszenna; tłuszcz palmowy; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym; dekstroza; kwas: kwas cytrynowy; regulator kwasowości: cytrynian trisodowy: substancja żelująca: karagen; olej słonecznikowy; aromat; koncentraty roślinne: rzodkiew, jabłko, czarna porzeczka; marchew; substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142a kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,29 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,91 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 379 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 55,735 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1605 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 236,029 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,45 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,69 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6,8 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: