Bakalland Mieszanka studencka Chrupiąca Fiesta 120 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 673272
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka orzechów, orzeszków arachidowych i smażonej kukurydzy o smaku barbecue.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prażone, Solone, Smażone, Smakowe |
|---|---|
| Dodatki | Przyprawy |
| Smak | orzechowy, Barbecue |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzechy nerkowca prażone solone 25 % (orzechy nerkowca 99 %, sól 1 %); migdały prażone solone 25 % (migdały 99 %, sól 1 %); orzeszki arachidowe smażone solone 25 % (orzeszki arachidowe 95 %, olej rzepakowy, sól 1,2 %); kukurydza smażona o smaku barbecue 25 % [kukurydza, olej słonecznikowy, sól, maltodekstryna, aromaty (w tym aromaty dymu wędzarniczego), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cebula w proszku, syrop glukozowy, pomidor w proszku, papryka w proszku, czosnek w proszku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwnik: ekstrakt z papryki]. produkt może zawierać zboża zawierające gluten, inne orzechy, mleko, soję, jaja oraz nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,35 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 568 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 170 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2360 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 705 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość błonnika | 8 g |
| Zawartość soli | 1,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: