Bakalland Mieszanka kompotowa 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 692427
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka kompotowa. Mieszanka suszonych owoców.
Parametry produktu
| Rodzaj | śliwki |
|---|---|
| Typ | Mieszanka |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Suszone owoce w zmiennych proporcjach: śliwki z pestką, jabłka, gruszki. produkt może zawierać zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, orzechy, mleko, soję, jaja oraz nasiona sezamu. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wypłucz owoce i włóż do garnka. zalej je 3 litrami wody i odstaw na co najmniej godzinę. gdy owoce napęcznieją, gotuj je ok. 45 min na małym ogniu. odstaw do wystygnięcia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 270 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1142 kJ |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość błonnika | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: