Baileys Irlandzka czekolada truflowa słony karmel 90g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 136065_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Irlandzka czekolada truflowa z solą morską
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Składniki | Cukier, masło kakaowe, syrop glukozowy, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, masło niesolone (zawiera mleko), śmietana (zawiera mleko), oryginalny likier irish cream baileys (1,5%) (zawiera mleko), aromaty, sól morska, emulgator (lecytyna sojowa). mleczna czekolada zawiera min. 37% kakao, min. 14% mleka. może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Malta Premium Sp. z o.o. Ulica i numer: Kopanina 28/32 Kod pocztowy i miasto: 60-105 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 276 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2159 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: