'Bag-in-box Espiritu de Chile Gewurztraminer & Semillion 3L X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 609010_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chilijskie wytrawne wino białe z Central Valley. Jest kupażem dwóch szczepów; Gewurztraminer oraz Semillon. Wino o owocowym, orzeźwiającym charakterze oraz delikatnym smaku, melona i brzoskwini.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Gewurztraminer, Kupaż win białych |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Samodzielnie, Makarony, Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 3 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Waga jednostkowa brutto | 3,2 kg |
| Region pochodzenia | Chile |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 3000 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: