'BRANDY CARDENAL MENDOZA 0,7 l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 548281_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyjątkowa, 15 letnia hiszpańska brandy o głębokim,kasztanowo-brązowym kolorze,zapachu prażonych orzechów,wanilii i śliwek, soczystej strukturze, smaku toffi,kakao i sherry tworzących efekt długotrwałego posmaku.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak - ogólnie | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Aperitif |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 25 °C |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Henkell&Co.Polska Sp.z o.o. Ulica i numer: Mazowiecka 48 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: