Opis szczegółowy
słodka kukurydza o chrupiących, soczystych ziarnach w intensywnym żółtym kolorze.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
| Skład podstawowy | Kukurydza |
| Zawartość netto | 340 g |
| Składniki | Kukurydza, woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 285 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Pojemność | 425 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bonduelle polska s.a ulica i numer: szturmowa 2 kod pocztowy i miasto: 02-678 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 334 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas foliowy (witamina B9) | 52,2 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |