'BOLS Strawberry 17% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 218419_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Do produkcji likierów, jak za czasów Lucasa Bols tak i obecnie, używa się wyłącznie składników – ziół, przypraw oraz najlepszych owoców z całego świata. Likiery to podstawowe narzędzie pracy każdego barmana. Szeroka gama smaków likierów BOLS w połączeniu z wódką BOLS i szczyptą fantazji daje nieskończone możliwości w tworzeniu koktajli.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 17 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Truskawkowy |
| Serwowanie | Drinki |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: