BEBETO ŻELKI TROPICAL MIX 80g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 146934_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żelki o smaku owoców tropikalnych w kształcie babeczek z białym podlewem to wyrób żelowy otrzymany z roztworu
syropu i cukru, z dodatkiem substancji żelujących, kwasów spożywczych, przecieru owocowego, aromatów i
składników barwiących. Charakteryzuje się smakiem owoców tropikalnych: marakuja, kiwi, mango z nutą
kwaśności.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z nadzieniem |
|---|---|
| Smak | Owoce tropikalne |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 455 dni (dzień) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | Karton |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton 72 sztuki |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, woda, żelatyna wołowa, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, pasta jabłkowa 0,5% (zagęszczony sok jabłkowy, zagęszczony przecier jabłkowy), substancja żelująca: pektyny, aromaty , koncentraty i ekstrakty roślinne (spirulina, krokosz barwierski, kurkuma, słodki ziemniak, jabłko, rzodkiewka, wiśnia, marchew), zagęszczone soki owocowe 0,2% (z marakui, kiwi, mango), stabilizator: cytryniany sodu, substancja glazurująca: wosk carnaub. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zpc otmuchów ulica i numer: nowowiejska 20 kod pocztowy i miasto: 49-300 nysa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Karton |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1383 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: