Armenian Yerev Classis white semi dry 0,75L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 365041_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Półwytrawne białe wino Armenian Yerev Classic powstało z unikalnej odmiany lokalnej winorośli Kangun, starannie wyselekcjonowanej z winnic doliny Ararat. Armenian Yerev łączy w sobie tradycję autochtonicznych szczepów oraz nowoczesność metod produkcji. Wyróżnia się delikatnym kwiatowym aromatem oraz przyjemnymi nutami owocowymi.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Szczep | Chenin |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Baranina, Ryby, Sery pleśniowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Armenia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | „nie dotyczy”. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Armenia |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Armavir |
| Temperatura serwowania | 9 - 13 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner center sp. z o.o. ulica i numer: piotrkowska 89 kod pocztowy i miasto: 97-423 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: